2x ročně spolu do přírody

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
1 minuta čtení

Už je naší tradicí vyrazit každý podzim a jaro na společnou chatu do hor. Jednou jsou to Jeseníky, jindy zase Beskydy. Letos dokonce Kysucké Beskydy na Slovensku!

Teambuildingové chaty patří k 3IT stejně jako úspěšné e-shopy. Velmi často se stává, že nováček, který nastoupí jako naše nová posila, má to štěstí, že do týdne jede s námi na onen víkend. Začlenění do týmu nám jde opravdu skvěle!

A co na horách děláme? Jsme deskoherní nadšenci, takže si zahrajeme pár her a k tomu si uvaříme skvělá jídla. Loni nás například Honza učil jíst čínskými hůlkami. Samozřejmostí je vycházka po okolí, taková menší túra, abychom si trošku prokysličili mozky. Večerní program se skládá z utkání ve stolním fotbálku či v billiardu a také v relaxu ve vířivce či sauně. 

Na víkendovém pobytu hodně mluvíme. Máme vedené workshopy a diskuse, při kterých otevíráme různá firemní témata a probíráme, jak věci zlepšovat a posouvat stále kupředu. 

To na nás máme rádi. Každý člen naší bandy se neustále učí ve svém oboru. Nasává nové informace, přemýšlí, jak tím zlepšit naši e-shopovou platformu či samotný management firmy.

Díky společně stráveným chatám se z nás stali přátelé. A o to přece jde, že? 🙂

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.