2021: co se stalo v 3IT

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
3 minuty čtení

Tradiční otázka, kterou si kladou mnozí z nás. Jaký byl tento rok? Pojďme se na to společně podívat. Ukážeme vám, jaký byl NÁŠ rok 2021. 

A to krok za krokem. 

Technologie

Za poslední rok jsme vylepšili code review, vymysleli a naprogramovali mobilního skladníka pro e-shop Manucafe, zavedli párové programování, zaměřili se ještě více na pagespeed, elastic search a nastavení procesů s DEV verzemi. Prostě jsme vylepšovali existující postupy a náš systém práce.

Kromě těchto dílčích podprojektů jsme celý rok tvrdě pracovali na Refaktoru našeho systému Optimus, na kterém stavíme naše úspěšné e-shopy. Uvolnili jsme jak finanční, tak lidské zdroje a pustili se do šíleného plánu, který však přináší ovoce. O celém refaktoru chystáme článek, ve kterém vám představíme, co vše jsme udělali. Poodhalím, že jsme pracovali na nových modulech, routingu a obecně na posunutí celého Optimu na nový level. Základním cílem je rychlejší vývoj, bezpečnost a menší chybovost.

Víte o tom, že již 5 let pravidelně vždy první středu v měsíci posíláme výběr těch nejdůležitějších informací z e‑commerce scény?

K tomu jsme spustili 3 jazykové mutace našich e-shopů, začali pracovat na největším projektu, který jsme kdy měli, a zdárně se blížíme ke spuštění dvou nových úspěšných e-shopů!

Marketing

Pro naše pravidelné IM srazy to byl rok nejistoty, avšak i to mělo pozitivní vliv na naše fungování v online prostoru. Vytvořili jsme první e-commerce pravidelnou “růmku” na ClubHouse s názvem “E-commerce čaj o páté”, ze které vzešla myšlenka nahrávání neformálních rozhovorů… A tak vznikl na jaře 2021 IM cast. Podcast, jehož cílem je šířit informace z praxe tvorby a řízení e-shopů.

Vydali jsme dvě nové případové studie, ve kterých se dozvíte projektové speciality e-shopu D-sport.cz a e-shopu Vecicky.cz.

Na našem blogu jsme zveřejnili dvacítku nových článků a to nejen ze zákulisí firmy. Můžete se podívat například na miniseriály o Pagespeed či o Zdravé organické návštěvnosti. Snažíme se jasně, stručně a srozumitelně tlumočit základní procesy a otázky týkající se podnikání na internetu. 

Zákulisí

Však nás znáte. Narozeniny, oslavy, společné víkendy na horách či mikulášská nadílka je u nás tradicí.

Ale letos jsme vyzkoušeli něco nového. Pět z nás se vydalo na společný roadtrip po severní Itálii. Jaké to bylo? No přeci boží! Přečtěte si o tom v našem článku

Na podzim se udála velká personální změna. Po 4 letech u nás končí Miluška na pozici office manažerky a přichází nová kolegyně Marťa. 

Kromě toho 3IT oslavilo 10 let od svého založení! Tak připíjíme na dalších minimálně 10 úspěšných roků! Děkujeme všem, kteří byli na této cestě s námi 🙂

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.