4.ONLAJNOV

Iva Sikorová
Iva Sikorová
3 minuty čtení

Máme za sebou úspěšný 4. ročník konference Onlajnov, která se tentokrát už po druhé uskutečnila v krásných prostorách DK Poklad. Pár dní před začátkem nás s kolegy s Placement.cz potěšilo, když jsme mohli oznámit, že máme vyprodáno a vy jste i přesto poptávali další a další vstupenky.

V tomto ročníku se o skvělou atmosféru v sále i na podiu postaral moderátor Jiří Kratochvíl, který stojí za známou HR konferencí HRko. Na podiu postupně představil 3 řečníky se svými příběhy. 

Jako první se na prkna podia postavil Adam Cvik z Bloomrobbins, který nám prozradil jak s jedním produktem dosáhl 90 milionového obratu. 

  • Ukázal nám tipy, jak lze jednu slevu komunikovat třemi různými způsoby a prozradil, která z těchto cest jim funguje nejlépe.
  • Zaměřil se také na influencer marketing, jak jej využít naplno, jak spolupracovat s influencery. Soudě podle následných dotazů z publika to bylo téma, které účastníky hodně zaujalo.
  • Prozradil několik základních tipů, které jim v marketingu fungují. “Tvořte reklamu, která nevypadá na první pohled jako reklama”, v komunikaci se zaměřte na to, jaké problémy může váš produkt vyřešit, nikoli na to, jaké jsou jeho vlastnosti.

Druhý řečník byl Jiří Votava, který nám vysvětlil, že chaos je znakem dynamicky vyvíjející firmy. Na konec měl ještě pár otázek připravených na Jirku moderátor. Z Jirkovy přednášky nabyl dojmu, že v Brainmarketu jde všechno samo, jeho otázka tak zněla, zda to bylo někdy tak hustý, že se na to chtěl vykašlat. V tomhle Jirka má jasno, nemá rád když se říká, že něco nejde. Když něco nejde bude to zkoušet dokud se to nepodaří. V zápětí padla otázka co Brainmarket a finanční plán, zda nějaký mají nebo je to prostě takový punk.  I tady jsme mohli slyšet jednoznačnou odpověď ,,děláme to srdíčkem“.

Jirka nám ukázal, že jejich cesta k úspěchu byla celkem trnitá, ale s jejich velkým odhodlání, každé úskalí zvládli a vždy je to posunulo dál.

Jeho základní tipy, ke kterým skrze vlastní zkušenost přišel jsou:

  • sežeňte si účetní, na kterou se můžete spolehnout
  • cokoli jde automatizovat, automatizujte!

Poslední na pódium přišel Karel Mindless Novotný z Brand Family se svou přednáškou na téma Brand (re)start. Připomněl nám základní principy při tvorbě brandingu, které jsou v základu stále stejné, ale lidi na ně zapomínají. Karel poslední dobou sám dlouho pracoval na svém rebrandingu, který nám představil. Máme se ještě na co těšit. 

Karel se zaměřil hlavně na to, jak vlastně pracovat s vlastním brandem a jak si stanovit cílovou skupinu.

Krásně nás provedl jednotlivými kroky prostřednictvím známé věty: “Komu tím prospějete, co?”

Na závěr večera se na pódiu potkali všichni speakři s moderátorem, který jim pokládal otázky z publika. Ani tentokrát nechyběl oblíbený dotaz na fuck upy vystupujících, ke kterým měli všichni řečníci co říct 😃.   

Po oficiálním programu byl prostor na networking s výborným cateringem, kde jste například při sklence dobrého vína mohli poznat nové tváře, popovídat si s lidmi z oboru a oslovit osobně i samotné řečníky.

Už teď se těšíme na další ročník! A vy?

Sledujte nás na webufacebooku, instagramu nebo linkedinu, už známe datum dalšího Onljanova, na který si už nyní můžete koupit svou vstupenku!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.