Přijímáme nové poptávky

Po dlouhé době máme volné kapacity pro nový projekt. Rozšířili jsme tým, spustili dva nové projekty a nyní se můžeme věnovat třeba právě vašemu e-shopu.

Kontaktujte nás

Ing. Michalis Katapodis

jednatel, obchodní fáze, předimplementace

michalis.katapodis@3it.cz, +420 602 449 719

Michalis Katapodis

Potřebujete poradit? Napište nám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Co o nás říkají specialisté ze světa e-commerce

Jan Kvasnička
Jan Kvasnička UX designer a stratég

S lidmi z 3IT mám velkou zkušenost a realizovali jsem společně 3 velké e-shopy. Všechny e-shopy patří ke špičkám ve své kategorii a právě velkým přínosem se na tom podílí 3IT. Nejsou to jen vývojáři, ale snaží se vždy z e-shopu dostat maximum! Proto se ve velkém podílí na projektovém řízení vývoje, optimalizaci, konzultacích k marketingu, hodnocení marketingových kanálů a celkově i vyhodnocování fungování e-shopu pohledem skrze data. Pokud plánujete redesign nebo nový e-shop, jsou to ti praví, jelikož vás provedou celým procesem, od první úvahy nad e-shopem, až po optimalizaci na výkon. Já jen budu doufat, že je moc nezasekáte prací, aby měli čas na naše další projekty.

Jakub Herrmann
Jakub Herrmann Spolumajitel firmy PLACEMENT.cz. External Senior PPC & FBads consultant

Pro PPC reklamu je důležité mít za zády silný a kvalitní e-shop, jinak jdete do boje s mínusovými body. Proto vždy doporučujeme 3IT. Víme, že nás po technické stránce nebude e-shop brzdit a my se tak budeme moct 100% soustředit na zvyšování výkonu reklam..

Lukáš Dubina
Lukáš Dubina Designer webů a e-shopů se zaměřením na výkon a uživatelský prožitek

S 3IT byla vždy skvělá spolupráce. Jako jedni z mála totiž nejsou jen vývojáři, ale provedou vás celým procesem tvorby úspěšného e-shopu - od podrobné předimplementační analýzy, po návrh a realizaci. Neustále se vzdělávají a rychle reagují na změny, které online prostředí denně přináší. Je to obchodní partner, kterého prostě chcete mít, pokud chcete být v e-commerce dlouhodobě úspěšní.

Jakub Haluška
Jakub Haluška Webdesignér s citem pro detail

3IT je parta profíků, se kterými spolupracovat jednoduše chcete. Mají perfektně zvládnuté projektové řízení, komunikace je příjemná (i s programátory, kterým mnoho lidí často nerozumí :)), jsou systematičtí a pečliví. Máme za sebou už pár společných projektů a každý z nich probíhal naprosto hladce. Jejich cílem není projekt jen dokončit, ale dokončit ho tak, aby stál za to. A to se dneska často nevidí.

Pavel Ungr
Pavel Ungr SEO konzultant

3IT je třeba považovat za vývojáře e-shopů, kteří patří v Česku k těm lepším. I SEO konzultanti jako já mají radost, když vědí, že je budou mít na svém projektu.

Co o nás řekli naši klienti

David Müller Tomáš Krýdl Jakub Rotter Helena Hůrková Mrňávková Robert Cienciala Katarína Bobáková
Bc. David Müller
Manucafe.cz
Různorodé zkušenosti nás mnohému naučily a to, že s 3IT půjdeme do specifického společného projektu, který měl velké množství úprav na míru - od multiprojektovosti, multijazyčnosti a mnoha dalších multi i nemulti, zatím za chybu nepovažujeme, spíše naopak. Našli jsme partnera, o kterém víme, že mu můžeme věřit a bude s námi dále spolupracovat na vývoji e-shopu i zákaznických služeb a to dlouhodobě.
Tomáš Krýdl
ProVysavace.cz
Spolupráce s 3IT je výborná – snaží se vždy hledat nejlepší řešení a nové cesty. Nic pro ně není problém. Důležité je, že nad svou prací přemýšlí a vidí dále než za první roh. 3IT mají velice dobře zvládnuté interní procesy, jsou rychlí a zodpovědní. Jednoduše dodržují motto své firmy a opravdu tvoří „úspěšný e-shop”.
Jakub Rotter
jednatel společnosti
Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali náš projekt Colosus.cz posunout dopředu a hlavně zpružnit reakci na nové trendy v e‑commerce, byli jsme nuceni změnit původního dodavatele e‑shopového řešení. Společnost 3IT nám byla doporučena a přechod k nim mohu jen dále doporučit. Kdybych měl popsat 3IT ve zkratce, asi by je nejvíce vystihlo "Profesionálové s lidským přístupem, které jejich práce opravdu baví" a nás spolupráce s nimi také.
Helena Hůrková Mrňávková
Věcicky.cz
O 3IT jsem se dozvěděla na doporučení a ke spolupráci jsem se rozhodla zejména díky přístupu předcházejícímu uzavření smlouvy - zájem o naši společnost, představy a očekávání od e-shopu. Tento způsob mě přesvědčil o tom, že můžu očekávat e-shop skutečně "na míru", který bude splňovat to, co potřebujeme.
Robert Cienciala
Kojenecke-obleceni.cz
Nevěřili jsme, že nám nový e-shop pomůže okamžitě s nárůstem objednávek. Spolupráce s 3IT probíhala hladce, na každý problém měli řešení. A ani po spuštění nás nenechají na holičkách, stále se o nás starají.
Katarína Bobáková
Oblečsadoroboty.sk
Veľmi veľmi dlho sme hľadali toho pravého partnera na redesign nášho eshopu. Na základe viacero referencií sme zakotvili až v ČR a vybrali sme si 3IT. Ohúrili nás absolútnou profesionalitou v kombinácii s ľudským prístupom. Naša spolupráca klape ako hodinky a ak sa náhodou niečo „zadrhne“ vždy vieme nájsť spoločnú reč a cestu. Sú to odborníci a skutočne posúvajú náš projekt ďalej. Tešíme sa na spustenie nášho redesignovaného eshopu od 3IT.
 

Manu Cafe

Manucafe.cz a Manutea.cz jsou e-shopy specializující se na prodej výběrové kávy a kvalitního čaje. Specifikum je prodej skrze dvě odlišné a přesto spojené domény. Pohodlně nakoupíte kávu i čaj v rámci jedné objednávky, a to vše napříč čtrnácti doménami v sedmi jazykových mutacích.
Náhled e-shopu Manucafe Káva Káva Káva Lístek Náhled e-shopu s kávou a čajem
+ 84 % Objednávek
+ 130 % Obrat
+ 41 % Konverzní poměr
Data rozdílu po prvním roce přechodu k 3IT. Aktuální reálná čísla jsou ještě vyšší.

Colosus.cz

Colosus.cz je přední český online prodejce pyrotechniky a zbraní (ke kterým nepotřebujete zbrojní průkaz). Multijazyčný e-shop (CZ, SK, PL, IT) je úzce svázán s ERP systémem, eviduje produkty na vícero skladech, řeší problematiku nákupu zboží od 18ti let.
Náhled e-shopu Colosus.cz Ohňostroj Náhled e-shopu s pyrotechnikou
2019 Rok spuštění
+ 26 % Hodnota objednávky
+ 33 % Konverzní poměr
Data rozdílu po prvním roce přechodu k 3IT. Aktuální reálná čísla jsou ještě vyšší.

Podívejte se na další reference

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.