Fotoreport: #2 Onlajnov

Iva Sikorová
Iva Sikorová
2 minuty čtení

Onlajnov – ostravská série e-commerce minikonferencí, kterou pořádá 3IT.cz společně s Placement.cz

2. setkání se uskutečnilo 22. září v Dolní oblasti Vítkovic, tentokrát na téma budování brandu. 

Krátce po otevření dveří v kinobaru Etáž se sál naplnil nadšenými diváky netrpělivě čekajícími na oficiální zahájení. Není divu o své dlouholeté zkušenosti a know-how se s námi přišli podělit fakt skvělí řečníci. 

Jako první vystoupila dvojice z NaniNails.cz Tomáš Kuča a David Peterek. Kluci započali svou cestu prodejem produktů společnosti Neonail, bohužel sotva se rozjeli naplno, přišli o exkluzivitu. Tomáše s Davidem to však na kolena nesrazilo a začali znova s vlastní značkou.  Svůj úspěch jednoznačně budují na zákaznické péči a  spokojenosti svých zákazníků. Co radí začínajícím podnikatelům? ,,Vlastní brand už od začátku podnikání“

Jako druhý řečník přijal pozvání Petr Čerňanský – Rybízák.cz. Od začátku měl dobře promyšlené jméno značky a proto netrvalo dlouho a Rybízák.cz si brzy našel své místo na světě. To je Petrova rada do začátku podnikání ,, dobře promyšlené jméno od začátku“. Jeho jedinečnost postavil mimo jiné  na originálních názvech vín, ale nebojí se také trochu ,, drzé“ reklamy. 

Poslední před Vás předstoupila Erika Eliášová z Erika Fashion, za kterou stojí úspěšný e-shop s módním oblečením. Erika vsadila na spojení osobního brandu s brandem Erika fashion.  Jelikož její cílová skupina je také mladší generace nevyužívá pouze Faceboook a Instagram, ale poslední dobou hlavně TikTok. Sama se také řídí heslem ,, co dáš to dostaneš “ .

Po celou dobu programu byl vás připraven lahodný catering  od Cafe & bistro Canteen a občerstvení na baru.

Po přednáškách přišla na řadu panelová diskuze, na které hosté zodpověděli otázky z publika a podělili se s námi o své zkušenosti a případy z praxe. Pro ty co nedostali všechny odpovědi, byli řečníci připraveni zodpovědět všechny dotazy po skončení panelovky při networkingu na konci večera.  

Děkujeme řečníkům i všem hostům za skvělou atmosféru a budeme se těšit zase příště.

Další Onlajnov plánujeme již na jaře a už teď nás napadají zajímavá témata.  Nepropásněte žádné novinky a sledujte nás na webu, facebooku a Instagramu


Mohlo by Vás také zajímat

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.