Fotoreport: #3 Onlajnov

Iva Sikorová
Iva Sikorová
2 minuty čtení

,,Onlajnov 3 – větší, lepší, vymazlenější“

4.května 2023 proběhla 3.konference Onlajnov. Po předchozích úspěšných minikonferencích jsme opět spojili síly týmu z 3IT.cz a Placement.cz. Vyslyšeli jsme Vaše návrhy, a 3.Onlajnov pojali ve velkém stylu. Nové prostory, 4 řečníci a ještě lepší obsah!

Letos jsme se potkali v nových prostorech DK Poklad, díky kterému jsme pro vás mohli kapacitu konference navýšit. 
I v tomto ročníku přijali pozvání skvělý řečníci, kteří si pro Vás připravili své inspirativní příběhy.

Jako první na podiu vystoupil Ruslan Skopal z Trenýrkárna.cz, který svou energii ihned naplnil celý sál. Tématem jeho přednášky bylo ,,Co dělat když zjistím, že mi přestal vycházet byznysplán“ Ne vždy se přijde včas na to, že byznysplán přestal vycházet a mnohdy je to tím, že nemáme koule a odvahu na to, to zjistit.

Další z našich hostů byl Martin Bernátek zakladatel e-shopu Ovečkárna.cz. Martin se s námi přišel podělit o DNA úspěchu ovečkárny. Od začátku mu ve firmě pomáhali členové rodiny, kteří ve firmě pracují dodnes. Díky tomu panuje ve firmě rodinná atmosféra. Od založení si Martin prošel všemi funkcemi, které jsou s provozem e-shopu spojeny. 

Po malé pauze a občerstvení, které pro vás bylo připraveno, na scéně vystoupil Lukáš Havlásek. Lukáš je ředitel e-commerce a inovací v Notino, a ve své přednášce vám prozradil, jak to vypadá u nich v Notinu. Tak co, už víte, zda mají velcí e-commerce hráči i stejně úspěšný retail?

Poslední přednášející toho večera byla neméně známá advokátka Petra Dolejšová. Petra nám během své zábavné prezentace ukázala jak se k právu stavět realisticky, a že nejhorší je smrt z vyděšení.

Na konec přišla na řadu oblíbená panelová diskuze, na které jste mohli získat odpovědi na své otázky, které nebyly zodpovězeny během přednášek. Během panelovky padl také dotaz na to, v čem by řečníci podnikali, kdyby mohli dělat něco jiného nebo jaké byli největší fuckupy v jejich podnikání

Poděkování patří nejen skvělým řečníkům, ale taky sponzorům z Notino a Rockero. Velké díky také Vám, návštěvníkům, bez kterých by se nám nepodařilo vytvořit tak fantastickou atmosféru.

I přesto, že Onlajnov proběhl jen před pár týdny, naše týmy už zasedají a plánují další konferenci, která bude už na podzim. Sledujte nás nás na webu, facebooku nebo instagramu, již brzy zveřejníme datum dalšího Onlajnovu!

Mohlo by Vás také zajímat

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.