FOTOREPORT: Firemní chata

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
1 minuta čtení

Událost, na kterou se těší celý tým. Tentokrát jsme se rozhodli spojit náš tradiční teambuilding s kolegy z firmy Placement.cz. Spolu jsme vyjeli na Valašsko a strávili pohodový víkend.

Vyjelo se v pátek po práci. 3IT mělo na starost snídaně a oběd a Placement.cz se ujal grilování. A musíme říct, že jim to šlo skvěle! Bohužel se to snědlo tak rychle, že jsme nestihli pořídit žádné fotky.

V sobotu jsme vyrazili na výlet po okolních kopcích. V plánu bylo vidět místní Pulčinský vodopád, skalní město či Pulčinskou vyhlídku. Pod vedením našeho Aleše, zkušeného turisty, jsme minuli všechny výše zmíněné body. Ale i přesto to byl krásný výlet! Pulčinské skály a valašská příroda má své kouzlo.

Víkend utekl jako voda. Hráli jsme hry, povídali si, poznali nové kolegy, vířili se ve vířivce i zpívali na české hity. Děkujeme firmě Placement za společný víkend!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.