FOTOREPORT: Jarní chata 2022

Iva Sikorová
Iva Sikorová
1 minuta čtení

Tradiční jarní chatu jsme nevynechali ani letos. Poprvé jsme vyrazili na společnou akci ve zcela nové sestavě a mohli tak utužovat vztahy se starými i novými kolegy. Za cíl jsme si vybrali krásnou chatu v Čeladné. To se ukázalo jako správná volba, čekalo nás krásné vybavení a velká zahrada s bazénem a grilem. 

Na pátek jsme měli naplánovaný pracovní workshop, ale než jsme se pustili do práce, tak jsme měli milou povinnost – lehce oslavit narozeniny Marti. Připravila si pro nás dort a chlebíčky a šampáňo taky cinklo. 

Pak nás čekala trocha práce, hlavně z hlediska ladění interních procesů, ať se nám dobře a efektivně pracuje.

Čekání na večeři v podání Jendy a Toma jsme si krátili hrami, po večeři si pak dali nějaký drink, Kryštof nám zahrál na saxofon a pokračovali dalšími společenskými a vědomostními hrami.

V sobotu dopoledne někteří z nás vyrazili na procházku. Měli jsme štěstí na krásné počasí a hlavně prostředí. Vyzkoušeli jsme pivo na nedaleké chatě Opálená, vyšlapali sjezdovku a užívali si výhled na protější Lysou horu. Osazenstvo na chatě se pak kromě relaxu věnovalo přípravě společného oběda. 

Odpoledne si pak Marťa připravila tříkolovou hru pro zbylé členy týmu. Čekala nás drobná sportovní aktivita, poslech písní a následné rozluštění šifry. Ze tří náhodně poskládaných týmů zvítězil ten ve složení Honza, Luboš, Kryštof a náš nejnovější člen Tom. Poté už pokračovala volná zábava, další výborná večeře tentokrát od našich šéfů Michalise a Peti. 

V neděli už nás čekala jen poslední společná snídaně, úklid a odjezd domů. Společný víkend nám vyšel na jedničku, užili jsme si program i krásné prostředí a už se těšíme, že znovu vyrazíme zase na podzim. 

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.