FOTOREPORT: Jarní chata 2023

Iva Sikorová
Iva Sikorová
3 minuty čtení

V 3IT jsme skvělá parta lidí a rádi spolu trávíme čas, ze kterého vždy vytěžíme maximum.  A tak jsme nedávno vyrazili na společný víkend na chatu Na Horečkách u Frenštátu pod Radhoštěm.

Protože víkend je krátký a plánů jsme měli hodně, vyrazili jsme v pátek hned po obědě, abychom se potkali společně u jednoho stolu co nejdříve. Program jsme zahájili prezentací Michalise, který v týmu představil novinky, plánované změny a vizi 3IT. O těchto tématech se u nás poslední měsíce často mluvilo a jistě o nich uslyšíte brzy i vy. Společně jsme si řekli, jak 3IT jednotlivě vidíme. Pozitivním zjištěním bylo, že jsme se v hodnotách shodli a to nás ubezpečilo, že aniž bychom si toho byli vědomi jdeme všichni stejným směrem.

Po týmové poradě přišel čas na společnou večeři.  Není nad skvělé jídlo v ještě lepší společnosti, které pro nás připravili sehraní kolegové – projekťačka Nikol a vývojář Honza. Ukázali nám, že spolupráce jim jde skvěle nejen na projektech, ale také v kuchyni. Po skvělém jídle se některým z nás na chvíli zastavil čas při relaxu ve vířivce a sauně, avšak nakonec jsme se všichni zase potkali u skvělé hudby v Kryštofově podání. 

Sobotní ráno jsme doslova rozdýchali s Tomem a Jendou. Kluci nám ukázali, jak správně dýchat a posouvat své hranice díky dechovému cvičení Wim Hofovou metodou. Skvělý start do nového dne ještě završila snídaně, po které jsme se vydali na procházku na plánovaný okruh přes Rekovice. Stačí chvilková nepozornost navigátorů a i pohodová cesta s jasně naplánovanou trasou a cílem se může rychle proměnit v bojovku. Neplánovaně tak došlo k rozdělení skupiny na 2 týmy, které najednou bojovali o první místo. Nebo, že by to nebylo tak úplně neplánované a sejít z cesty byl úmysl navigátorů?  Odměna však čekala na nás všechny. Tou byl zasloužený oběd v místní Valašské hospodě u Janíka. Po návratu z náročného výletu mnozí z nás bez váhání využili volné chvíle a vyzkoušeli kvalitu místních pohovek a matrací. Síly jsme však rychle dočerpali a pozvolna jsme najeli na další program. Už víckrát jsme se zmiňovali o práci na rozvoji našich talentů dle metodiky Gallup, ty jsme nenechali odpočívat ani o tomto víkendu. Je důležité, abychom znali nejen své talenty, ale abychom je poznali i navzájem mezi sebou. Jen tak, nám mohou být talenty užitečné při práci na úspěšných eshopech

Večer nás čekala spousta skvělého jídla a nekončící zábavy. V týmech i jako jednotlivci jsme se změřili síly v šipkách nebo stolním fotbálku. Poslední večer jsme si tak spolu ještě pořádně užili.

Víkend utekl jako voda a my se už těšíme na další mimopracovní aktivity, které nás již brzy čekají. Pokud chcete vědět jak čas u nás ve 3IT běží sledujte nás na webu, facebooku a Instagramu.

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.