FOTOREPORT: Na chalupě pod Ondřejníkem

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
1 minuta čtení

Na podzim jsme vyjeli na tradiční teambuilding. Tentokrát jsme se rozhodli pro klasickou chalupu uprostřed lesů, kde nás v noci navštívily srnky a naším zpěvem jsme nerušili žádné sousedy.

Páteční program byl jasný! Hned po příjezdu na chatu jsme vyrazili směrem do Kunčic pod Ondřejníkem na prohlídku pivovaru Ogar. To vám povíme, stálo to za to! Zkušený majitel nám vyprávěl historii i současnost jeho piva. Dostali jsme pivní ochutnávky a na závěr jsme se v pivovarské hospůdce skvěle navečeřeli.

Druhý den se nesl ve znamení dopoledních workshopů, na kterých jsme probírali posun našeho systému Optimus a také to, jaké milníky nás čekají. Po skvělém obědě v podání dua Nikča a Jenda, kteří servírovali chalupářské lasagne bolognese, jsme vyrazili na procházku do nedaleké vesnice. Zde nás čekal wellness, a poté i večeře.

Víkend jsme si užili prostě naplno!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.