FOTOREPORT: Podzimní chata 2022

Iva Sikorová
Iva Sikorová
3 minuty čtení

Další firemní 3IT teambuilding je za námi!

A jako obvykle to byla super jízda, která nás utvrdila v tom, jak fajn spolupracující tým jsme. Tentokrát jsme vyrazili na chatu do Beskyd do nádherné Karolinky.

Hned v pátek jsme si dali zahřívací rychlý souboj. Účelem hry bylo v co nejkratším čase naplnit misku vodou za pomoci houbiček na nádobí. Cílem hry bylo rozproudit nám krev v žilách před důležitým workshopem. V něm jsme si objasnili jednotlivé týmové role podle Belbina. Každý měl za úkol určit své role a poté role kolegů. Zjistili jsme, že to není úplně tak lehké, jak se mohlo na první pohled zdát. Analýza své osoby je sama o sobě dost těžká a o to těžší se pak zdálo analyzovat i své kolegy. Velmi obohacující byla diskuse, kdo koho a proč vidí v dané týmové roli. Co myslíte co třeba Michalis – je inovátor, vyhledávač zdrojů či kompletovač? A kdo z týmu je podle Vás třeba koordinátor? Díky uvědomění si mnohých silných i slabých stránek kolegů navzájem, budeme moci ještě efektivněji spolupracovat.

Výsledky si s dovolením necháme pro sebe 🙂 V práci se sebepoznáním a rozvojem rozhodně nekončíme. O tom, ale jindy.

Po tomto workshopu nám pořádně vyhládlo, tak se Tomáš s Tomem pustili do přípravy večeře, po ní se večer nesl v duchu společenských her a zábavy. O soukromý koncert se nám postaral Kryštof se svým saxofonem a musíme říct, že to byla fakt bomba (mj. vystupoval na letošních Beats for love).

Druhý den jsme si nemohli nechat ujít další týmové soutěže. Čekala nás štafeta s úkoly. Týmy byli po čtyřech a první kolo vyhrál tým ve složení Petr, Zbyněk, Luboš, Tom. Vítězný tým získal velký náskok u předposledního úkolu, kdy Nikol zápasila s donutem visícím na provázku. Těžko se  jim pak ztráta doháněla. Druhé kolo bylo dlouhou dobu vyrovnané, avšak Tým Nikol, Tomáš, Kryštof, Michalis, byli na konec o pár sekund rychlejší. Stavy se tedy vyrovnali na 1:1. 

Poslední hra byla nepřímo propojena s workshopem. Týmy měly za úkol postavit 2 věže spojené mostem. Zdá se to jako lehký úkol, ale ne když k tomu dostanete 2 balíčký špaget, marshmelouny a lepící pásku.  Každý tým šel na to po svém, a oba během hry změnili své původní plány. Věže rostly před očima. Bylo skvělé pozorovat jak týmy spolupracovali, kdo měl jakou roli a jak dopadly jednotlivé stavby. Jako první dokončil úkol tým Petra. Postavili opravdu 2 bytelné věže s parádním mostem. Druhý tým vsadil na délku svého mostu a stavbu tak dokončoval v závěrečných sekundách. I přes nedostatek času však vše stihli dokončit včas a zvítězili. Vítězem trojboje se stal Tým Michalise.

Venku nás na závěr čekal ještě jeden úkol tentokrát pro celý tým „obrať list“ úkolem bylo převrátit arch papíru na ruby. Arch však nebyl na stole, ale na zemi a na něm stál celý tým. Nikdo se nesměl dotknout země mimo papír a museli jsme jej přetočit naopak. Tohle byla makačka hlavně pro kluky, protože museli některé z nás držet na zádech dlouhé minuty zatímco ostatní se přesouvali a otáčeli papír. Povedlo se – spolu jsme to zvládli. 

Na závěr aktivního odpoledne nás čekala sladká odměna – dort od Marti, která se tady s námi oficiálně rozloučila a šla za svým snem.  Po zbytek večera jsme relaxovali ve vířivce, povídali si, hráli hry a hlavně se spolu dobře bavili.

V neděli ráno nás z postele vytáhli se svou znělkou králici z klobouku, dali jsem si společnou snídani. Víkend je za námi a my se už těšíme na další společný teambuilding.
Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.