FOTOREPORT: Vánoční večírek 2019

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
1 minuta čtení

Už se to stalo naší tradicí. Společně slavíme svátky Vánoční. Letos to bylo opět skvělé. I když jsme tentokrát nevařili společný oběd, jako minulý rok.

V kanceláři jsme si uvařili skvělé svařené víno, pustili koledy a jakmile zazvonil Ježíšek, objevily se pod stromečkem dárky. A jak to u nás chodí? My máme tajného Ježíška. Každý člen týmu si náhodně vylosuje kolegu a pro toho koupí menší dáreček.

Po svařáku a stromečku jsme se vydali do centra Ostravy. Měli jsme výbornou večeři v Zaječím sklepě. A pak hurá na únikovou hru, kde náš tým trhl rekord! Asi je to tím, že jsme vývojářská firma, kdo jiný může hecknout herní počítač a najít v něm odpovědi?

Tak zase příští rok!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.