Fotoreport: Vánoční večírek 2021

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
1 minuta čtení

Milujeme tradice! A firemní vánoční večírek mezi ně rozhodně patří. Pojďte nahlédnout do našeho zákulisí.

Celý den je protkán vánoční atmosférou. Svítí nám stromeček, tajný Ježíšek začíná shromažďovat dárky a celou kancelář provoní cukroví a svařák.

Začínáme tradičně obědem. Letos jsme to opět posunuli na nový level. Naše holky nám připravily sváteční tabuli v naší zasedací místnosti. Řízky jsme objednali z nedaleké restaurace a bramborový salát připravila podle svého tajného receptu projekťačka Nikol.

U výborného obědu jsme si pustili prezentaci s fotkami za uplynulý rok a připomněli si všechny okamžiky, které jsme s naší bandou zažili. Poté jsme se přesunuli do hlavní kanceláře, kde už čekal Tajný Ježíšek. No a že některé dárky byly nečekané, netradiční a pobavili, je z fotek na první pohled patrné… 😀

Poté následoval přesun do centra Ostravy, kde jsme si stihli dát svařáček, a pak vyrazili rovnou do zábavního centra Horník! Marťa pro nás nachystala dvě hodiny nabité zábavou. Nejdřív jsme si užili virtuální realitu a hned poté velkou bitvu v Archery game!

Po náročných fyzických i mentálních výkonech jsme se přesunuli na večeři do Potrefené Husy.

Tak zase příští rok! Děkujeme za skvělé chvíle s kolegy, děkujeme za úspěšný rok s našimi klienty a těšíme se na rok 2022!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.