Fotoreport vánoční večírek

Iva Sikorová
Iva Sikorová
2 minuty čtení

Na začátku prosince jsme uspořádali tradiční 3IT vánoční večírek. Jak jsme tento den spolu strávili se dozvíte v našem fotoreportu.


Letos jsme začali trochu netradičně a to dopolední prezentací Michalise o tom, co se za poslední rok událo v našem 3IT. Po krátké pauze měl pro nás Michalis připravené aktivity, kterými jsme navázali na uvědomění si týmových rolí. Čekala nás krátká prezentace o teorii typů osobnosti a talentech, po které jsme se trochu rozpohybovali. Hráli jsme hry, ve kterých jsme poznávali sami sebe, ale i celý náš tým. Bylo potřeba důvěřovat svým kolegům a naučit se také vnímat ostatní. Celý tým se do těchto aktivit pustil na plno a už se těšíme jaké aktivity pro nás bude mít Michalis přichystány příště.

Celý den nás však provázela tradiční vůně svařáku a z repráků se ozývaly vánoční koledy. Netrvalo dlouho a zvonečkem se ohlásil tajný ježíšek. Nejoriginálnější dárek dostal Kryštof – stírací plakát “100 aktivit, které musí zažít”.  Co myslíte troufne si Kryštof přijít do práce v pyžamu nebo skočit bungee jumping? Třeba se s námi v průběhu roku podělí.

Po tom co jsme rozbalili dárky nastal čas na další týmovou aktivitu. Tentokrát jsme zvolili venkovní únikovku ,,Najdi Jacka“. Po cestě při plnění úkolů jsme jsme se zastavili na vánočních trzích na svařák na zahřátí, kde jsme potkali Olafa 🙂 I když nám  počasí nepřálo a déšť se střídal se sněžením, my se nezalekli a Jacka našli.  Po úspěšném dokončení hurá do tepla. Čekala nás skvělá večeře v Grill Housu, po které jsme se přesunuli zpět do kanceláře, kde jsme pokračovali v zábavě v doprovodu skvělé hudby, o kterou se nám tradičně postaral Kryštof.

Všichni jsme si den plný aktivit se svými kolegy užili a těšíme se zase na další společnou akci.

Vaše 3IT

Všem kolegům, klientům a přátelům firmy děkujeme za tento rok a těšíme se na setkání a spolupráci v novém roce. 


Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.