Fotoreport z Konference: Společně tvoříme úspěšné e-shopy

Iva Sikorová
Iva Sikorová
2 minuty čtení

Pro naše významné klienty jsme 25. ledna 2024 uspořádali konferenci. Akce byla pojata jako prostor pro inspiraci, sdílení zkušeností a budování partnerských vztahů v oblasti e-commerce. Konference se konala v jedinečných prostorách Dolu Michal v Ostravě, v příjemné atmosféře restaurace u Cingra.

Celý tým 3IT se intenzivně věnoval přípravám této události již od podzimu, a musím říct, že výsledek byl ohromující. Program konference nabídl dvě tematické přednášky, které osvětlily klíčové aspekty úspěšného fungování e-shopů.

První přednáška, kterou zahájil Michalis Katapodis, nesla název „Cesta k Vašemu úspěchu“. Michalis ve svém vystoupení zdůraznil, že každý úspěch začíná myšlenkou, ale klíčem k její realizaci je opakované provádění kroků a vytváření si návyků. Ukázal, proč je lepší pracovat na úspěchu kontinuálně a ne skokově. Že taková cesta nahoru po “žebříku” je nejen úspěšnější, ale vlastně i pohodlnější.

Jeho slova o tom, že cesta k úspěchu musí být pro nás inspirativní a bavit nás, zanechala hluboký dojem.

Druhá přednáška byla případová studie připravená Petrem Fusskem a naším dlouholetým klientem Zbyňkem Kašingem z Manucafe. Zbyňkův příběh o spolupráci s 3IT od roku 2014 a postupném rozvoji e-shopů prouti.cz, manutea.cz a manucafe.cz byl velmi inspirativní. Ukázal, jak dlouhodobá a spolehlivá spolupráce může vést k úžasným výsledkům. Účastníci viděli postupnou expanzi do 8 zemí, to, jak jde přes systém 3IT vést z jednoho místa 3 eshopy se 7 jazykovými mutacemi. Byly rovněž představeny ukázky z provozu e-shopu, a toho jak e-shop řídí sklady, výrobu, a pásové dopravníky ve skladu.

Po prezentacích následoval networking, během kterého měli klienti možnost se osobně seznámit s našimi projektovými manažery, vývojáři a také s ostatními klienty. Tato část akce poskytla skvělou příležitost k budování nových vztahů a sdílení zkušeností.

Na závěr konference jsme pro naše klienty připravili rumovou degustaci, na které měli možnost ochutnat rumy z různých koutů světa.

Po degustaci na nás už čekal průvodce, který nás vzal na prohlídku dolu Michal a přiblížil nám historii dolu a život horníků.  Protože on sám na dole začínal už jako mladý student a zná nejen historii, ale i spoustu skutečných příběhů a historek, byl jeho ostravský výklad fascinující.

Po skončení prohlídky nás na závěr ještě čekalo hudební vystoupení na saxofon v podání Kryštofa, našeho vývojáře, který se mimo hraní podílí také na tvorbě našich úspěšných e-shopů. 

Závěrem bychom rádi poděkovali všem našim klientům za jejich účast a zájem o naši konferenci. Byla to pro nás první taková událost, a úspěch, kterého jsme dosáhli, nás motivuje k dalším podobným akcím v budoucnosti. 

Děkujeme Vám za vaši důvěru a společnou cestu k úspěchu.

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.