Hrdinové podnikání

Jednatel firmy Michalis Katapodis
Michalis Katapodis
1 minuta čtení

Před 14ti dny mi zazvonil telefon a volalo mi neznámé číslo. ,,Ahoj Michalisi, tady Lukáš Zemek. Pořádáme se studenty v Opavě přednášky v rámci projektu s názvem Hrdinové podnikání, a rádi bychom tě pozvali jako řečníka. Šel bys do toho?” Nemusel jsem přemýšlet dlouho, rozhodnuto bylo hned. ,,Ano! Kdy a kde?” zněla moje odpověď . A byli jsme domluveni. 

Lukáš se svými studenty Podnikatelské školy Opava připravuje pravidelná setkání, na kterých 3 podnikatelé sdílí své příběhy. Kéž by něco takového existovalo v době mého dospívání. Příběh našeho 3IT by mohl být možná jiný. Smekám pomyslný klobouk nad organizací, přípravou, moderátorkou a celou akcí. Je super, že má akce podporu vedení školy a nebojí se ukázat svým studentům praxi a neupírá jim možnost si popovídat s lidmi, kteří reálně podnikají a znají jeho všechny slasti i strasti.

Náš večer se představil se svou novou kavárnou Kupkafe Daniel Kupka, jehož podnik se rychle dostal do Gastromapy Lukáše Hejlíka. Dalším speakerem byla fotografka Klára Seberová. Poslední přednáška spojená s diskuzí se týkala našeho 3IT. Ukázali jsme posluchačům náš přístup k podnikání, naše hodnoty a cestu, kterou jsme urazili. Ukázali jsme věcí, které se nám povedly, ale i ty u kterých jsme narazili.

Děkujeme organizátorům akce za pozvání a přejeme projektu i studentům úspěšnou budoucnost!Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.