FOTOREPORT: Jarní chata v Dolní Lomné

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
3 minuty čtení

Situace nám přála. Jakmile se začalo rozvolňovat, využili jsme toho naplno a odjeli na firemní víkendový teambuilding (samozřejmě všichni po testech). Skvělý víkend s hudebním vystoupením, celofiremní poradou a pořádnou bojovkou. Mrkněte s námi do zákulisí našeho víkendu!

Páteční příjezd

Jak už bývá zvykem na našich víkendech, tak hned v pátek po práci jsme naložili kolegy s jejich batohy do aut a vyrazili směr hory. Tentokrát do Dolní Lomné. 

Po příjezdu jsme zamířili rozpálit gril, zatopit pod wellness sudem, pustit hudbu, vyřádit se na trampolíně a po setmění jsme si užili neskutečný koncert v podání našeho Kryštofa. Skrytý talent, o kterém jsme dosud neměli ani potuchy. Improvizoval na svůj saxofon k podkladu elektronické taneční hudby. Nebyly to  jen tak “nějaké” písničky. Šlo o světovou premiéru nových tracků našeho projekťáka Kuby (AKA DJ Jake Haley), které zrovna vydává. Naprostá souhra těchto dvou světů – moderní taneční hudba a tradiční dechový nástroj – dostala celý tým!

Firemní porada

V sobotu ráno jsme si udělali společnou snídani a hned po ní se vrhli na čtyřhodinový blok pod vedením našeho šéfa, Michalise. Musíme říct, že tyhle celofiremní porady jsou prostě skvělé. Zavedli jsme je před třemi lety a už je nikdy nevynecháme. Někdy jsme měli dané otázky a v kolečku kolovala sekyrka, kdo ji držel, mluvil k danému tématu. Jindy jsme stanovili priority v týmech – marketing, obchod, vývoj – a zde určili facilitátora, který daný brainstorming vedl. Tentokrát to Michalis rozdělil do tří základních částí.

V první části jsme si shrnuli, kam se 3IT posunulo. To se můžete dočíst i v článku, ve kterém shrnujeme náš rok 2020. Máme nové kolegy, přesněji počítaný Billing time, spustili jsme nový web a mnohem více.

V rámci technologického okénka jsme se věnovali REFAKTORU. Ve firmě jsme začátkem roku uvolnily prostředky a vývojářské hodiny na posunutí naší platformy Optimus na další level. Cílem je:

 • přehlednost a stabilita systému,
 • “hlídání zad” vývojářům,
 • ještě efektivnější vývoj,
 • jasnější zaučení dalších vývojářů,
 • škálovatelnost,
 • zabezpečení, 
 • a další…

Ukázali jsme si, kde v celkovém trhu e-commerce v České republice stojíme, jak se e-commerce za ten rok posunula a kam směřujeme.

Ovšem stále je co zlepšovat, a proto jsme v poslední části otevřeli diskuzi nad pravidly a procesy z pohledů projekťáka i vývojáře. Každý napsal na papírek body, které chce zlepšit či nově zavádět. Nad každým bodem jsme debatovali a nakonec určili priority, které po chatě začneme plnit. Jaké?

 • Zpřehlednění komunikačních vláken v našem CRM.
 • Zavedení firemní kantýny.
 • Více používat wiki.
 • A spoustu dalšího…

Týmová bojovka na míru

Hra, kterou na míru vytvořila naše office manažerka Miluška. Měla ukázat a prověřit kooperaci v naší firmě. Měli jsme ze sebe vydat to nejlepší z rychlosti, vynalézavosti a odvahy. 

Hrálo se na dva týmy, dva kmeny. Zelení pod vedením Michalise a červení pod vedením druhého šéfa, Petra. Cíl byl jasný, najít stanoviště, donést nápovědu a vyluštit ji. Po správné odpovědi se přičetly body dle náročnosti daného úkolu. Tým, který jako první získal 12 bodů, zvítězil. A kdo myslíte, že to byl? 

No a po bojovce už následovala večeře od gril mistra Aleše, volná zábava, wellness a hraní deskovek. 

Byl to skvělý víkend, kdy jsme se jako naše “family” po dlouhé době viděli mimo online meety a kancelářské prostory. Už se těšíme, kam vyrazíme příště!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.