Kariéra

Projektový manažer/manažerka

Hledáme k sobě do party novou posilu na pozici projektového manažera/projektové manažerky. Jsme parta fajn lidí, která tvoří e-shopy na vlastní platformě a chceme mezi sebou přivítat někoho, kdo bude sdílet naše hodnoty a reálně se podílet na projektech, které měsíčně vidí miliony lidí.

Nenašel jsi pozici?

Nevadí, napiš nám o svých dovednostech, pošli nám svoje CV a možná se potkáme u kávy a probereme společnou cestu.

Kdo jsme

Tým profesionálů tvořící e‑shopy na vlastní platformě, kterou nám můžeš pomoci rozvíjet a vylepšovat. V oblasti e-commerce máme bohaté zkušenosti, které neustále doplňujeme a obohacujeme a o vše se s Tebou rádi podělíme. Navíc budeš mít možnost vzdělávat se a rozvíjet své dovednosti.

Co děláme

Tvoříme opravdu úspěšné e‑shopy. Online svět nás baví! Klienty si vybíráme a tvoříme dlouhodobá partnerství. Předat jim hotový e‑shop a ukončit spolupráci – to není náš styl. Naopak! O e‑shop pečujeme, sledujeme trendy a novinky, ty pak s klienty konzultujeme a do e‑shopu zapracováváme.

Jak to děláme

No přece s nadšením! Online svět je živý organismus, který žije, roste, vyvíjí se. Milujeme nové technologie a každá novinka je pro nás inspirativní výzva. Baví nás vymýšlet efektivní řešení a naši klienti to umí ocenit. Není lepší pocit, než když je tvá práce vidět a přináší klientům užitek. Využíváme k tomu agilní metodiku vývoje.

Jak vypadá den v 3IT

Ráno

Pracovní doba je pružná. Když nemůžeš dospat, přijdeš na 6, když jsi v noci dlouho koukal na oblíbený seriál, přijdeš na 9. A když chceš pracovat v klidu z domu, vezmeš si homeoffice. Nic není problém, vše je na domluvě.

Oběd

Na obědy chodíme společně nebo si můžeš ohřát jídlo v kuchyňce. Ti z nás, kteří si nosí oběd z domů, se rádi sejdeme společně u stolu nebo na terase.

Odpoledne

Během práce si dáváme kafe, programujeme, řešíme nové úkoly a spolupracujeme. Každých 14 dnů hraje část z nás deskovky a jednou měsíčně se s většinou potkáš na firemních akcích na bowlingu, laser game, motokárách nebo výšlapu na hory. S námi se nudit nebudeš.

A tohle jsme my,
Tví budoucí kolegové

Šéfové

Michalis Katapodis
3IT je splnění mého snu, vybudovat firmu se super lidmi, která dělá smysluplné věci, přináší hodnotu klientům a pomáhá tak zlepšovat českou e‑commerce.
Michalis Jednatel
Jednatel, který se stará o business a marketingovou stránku firmy, občas přednáší, sem tam něco napíše (viz níže). Je to nadšenec milující nové technologie, konference, cestování a auta.
Petr Fussek
Práce v 3IT mě baví. Vytvořili jsme skvělý kolektiv, se kterým je radost spolupracovat.
Petr Jednatel
Projektový manažer a Evernote naší firmy, je to mozek všech našich projektů. Aktivní hráč badmintonu, milovník saun a hrdý otec dvou dcer.

Vývoj

Naši manažeři

Pojď a zkus to! Pohovor není závazný, nemáš se čeho bát.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
papírová vlaštovka

Ze života naší firmy

A to jsme my.
Nevynecháme žádnou konferenci.

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.