Jsme vývojáři

Jsme vývojáři fungujících e-shopů. Pro naše klienty vytváříme individuální řešení, které respektuje specifika jejich podnikání. Vždy se proto snažíme nejprve pochopit fungování trhu našich zákazníků. Až poté navrhujeme, jak by měl internetový obchod vypadat a jaké funkce by měl mít.

Když tohle vše víme, pustíme se do tvorby. Vytvoříme grafiku, nakódujeme ji a na námi vyvíjené platformě Optimus vše rozběhneme. Je to dřina, která nás ale baví. A naše výsledky stojí za to.

Ty taky? Jednoho zrovna hledáme!

Budou tě čekat pracovní výzvy, osobnostní růst a poznáš veselé lidi z 3IT.

Chceš vědět více?

Jsme partneři

Nechceme být jen další anonymní dodavatelé softwaru. Jsme partneři. Naši zákazníci vědí, že se na nás mohou kdykoli obrátit. S čímkoli, co se týká internetového podnikání. Prodeji přes internet jednoduše rozumíme.

Kromě tvorby e-shopu pomáháme s marketingem, automatizací, napojením na informační systémy. A pokud si náhodou rady nevíme, propojíme naše zákazníky s konkrétními specialisty.

Vlastní řešení Optimus
Napojení na ERP systémy
B2C i B2B prodej
Flexibilní spolupráce
Partnerský přístup

Jsme nadšenci

To, co děláme, nás opravdu baví. Sebevzděláváme se, navštěvujeme konference, přednášíme. Sledujeme aktuální trendy, školíme se. Chceme být v centru aktuálního dění. To vše i proto, abychom našim partnerům opravdu dokázali pomoct.

Videorozhovor pro magazín MladyPodnikatel.cz

Michalise, jednatele společnosti 3IT, vyzpovídal šéfredaktor magazínu MladyPodnikatel.cz. Ve videu se dozvíte jak vyvíjíme e-shopy na míru a na co si dát pozor při výběru dodavatele.

SEO Express

Zajímáte-li se o optimalizaci pro vyhledávače, přednáška SEO Express Vás provede základy SEO pro eshopy.

Jsme lidé

Práce není všechno. V první řadě jsme hlavně lidé a kamarádi. Proto pracujeme v takových podmínkách, které máme rádi. A můžeme se utlouct po pizze!

Neváhejte nás kontaktovat!

Pojďme se sejít a popovídat si o možnosti spolupráce.
Úplné kontaktní údaje

Pořád se něco děje

E-commerce měsíčník

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 3IT úspěšný eshop s.r.o. 2019 - všechna práva vyhrazena