O společnosti

Tým 3IT

Společnost 3IT tvoří tým nadšených profesionálů. Klademe důraz na vyladěné procesy, kvalitní projektové řízení a otevřenou komunikaci mezi sebou i našimi klienty.

Online svět nás baví. Sebevzděláváme se, navštěvujeme konference, přednášíme. Sledujeme aktuální trendy a novinky v e-commerce. Ctíme firemní hodnoty. Díky tomu jsme skvělými partnery, na které se dá vždy spolehnout.

  • Již 9 let tvoříme úspěšné e-shopy
  • Našimi košíky proteklo přes 1,1 miliardy Kč
  • Naše projekty měsíčně vidí přes 2 miliónů lidí
  • Spolupracujeme s předmími ecommerce odborníky
  • Pro všechny případy jsou naše projekty pojištěny do výše 5mil Kč

Příběh 3IT

2021

2021

Založili jsme podcastový seriál IM cast ze světa e‑commerce. Oslavili jsme 10 let naší firmy. Společně s kolegy jsme vyjeli na dovolenou po severní Itálii. K tomu všemu pracujeme na refactoru našeho systému Optimus.

2020

2020

Díky době covidové jsme přešli na homeofficy, ale i přesto jsme spustili 7 nových e-shopů a přivítali nové kolegy. Podrobněji jsme sledovali billing time a zavedli kvartální odměny.

2019

2019

Máme 10 hlavý tým, který neustále rozšiřujeme (chcikvam.cz). Každý měsíc pořádáme IM srazy, účastníme se konferencí, trávíme spolu čas i jako přátelé a vyvíjíme úspěšné e-shopy, které našim klientům přinášejí reálné výsledky. Zavádíme KPI a výkonnostní odměny zaměstnancům.

2018

2018

Začali jsme pořádat pravidelné Internet Marketing srazy. IM sraz se koná každou poslední středu v měsíci. Naše projekty navštíví přes 2 miliony unikátních návštěvníků měsíčně. Přecházíme na hybridní model agilního vývoje.

2017

2017

Naše projekty mají návštěvnost přes 1 milion unikátních návštěvníků měsíčně. Pracujeme na rekordním počtu nových e-shopů.

2016

2016

Spouštíme referenční projekt Provysavače.cz, na kterém jsme spolupracovali s mnohými špičkovými oborovými specialisty (Jan Kvasnička, Pavel Ungr, Filip Podstavec, Vojťěch Kotous, a další…)

2015

2015

Začaly přicházet vysněné projekty, noví zaměstnanci a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.

2014

2014

Během jednoho roku Petr s Michalisem společnost stabilizovali. V tomto roce jsme se také přestěhovali do Ostravy, do místního Silicon Valley.

2013

2013

E-shop stoklasa.cz vyrostl natolik, že již potřeboval vlastní tým, který by se o projekt staral. 3IT tak ztratilo primárního klienta a bylo potřeba najít novou cestu (více se dočtete zde). Petr s Michalisem odkoupili Martinův podíl a celou firmu restartovali.

2011

2011

Z původní živnosti vznikla firma 3IT úspěšný eshop s.r.o. Spolumajiteli firmy byli Martin, Michalis a Petr.

2010

2010

Do firmy přišel osmý zaměstnanec - Michalis Katapodis a Martin založil další dvě úspěšné firmy.

2006

2006

M. Koňařík založil se dvěma kamarády IT firmu s názvem 3IT. První velká zakázka se týkala vývoje e-shopu stoklasa.cz a s ní přišel i první zaměstnanec Petr Fussek. Firma rychle rostla.

Naše hodnoty

Vždy dodávat hodnotu

Nebojíme se říct klientovi ne. Nepotřebujeme za každou cenu prodat novou funkci, rozšíření atp. Všechny naše kroky a rozhodnutí vedou k dodání skutečné hodnoty našim klientům. Protože jedině touto cestou můžeme společně navrhnout, vytvořit a spravovat úspěšné e-shopy a získávat tak pozitivní reference. Nejsme orientovaní na prodej, ale na dodání hodnoty, která přináší dlouhodobé výsledky a buduje partnerství.

Jsme lidé

Jsme lidé a zakládáme si na osobním přístupu, důvěře a jistotě v možnosti se spolehnout jeden na druhého. Takto přistupujeme i k e-shopům. Neprodáváme segmentům B2B nebo B2C. Prodáváme v segmentu H2H, tedy human-to-human. Dobré vztahy s klienty a jejich férová spokojenost je součástí každého našeho řádku kódu i komunikace.

Neusnout

Růst je zakořeněn v našem DNA. Vzděláváme se v hard i soft skills, pracujeme na rozvoji naší firmy. I proto implementujeme nové ověřené technologie, potlačujeme technologický dluh a používáme moderní agilní přístup k vývoji e-shopů na míru. Proto řadu z nás znáte osobně z konferencí a workshopů. I proto pořádáme IMsrazy.

Push, not pull

Tlačíme nové přístupy, technologie, nápady. Netáhneme si za sebou „historické důvody“. Zdrojové kódy kontinuálně refaktorujeme, inovujeme, a to vždy s ohledem na dodání dlouhodobé hodnoty pro klienta.

Jsme hrdí na to, co děláme

Zodpovědnost, důvěra, spolehlivost, to jsou atributy našeho přístupu. Proto se nespokojíme s málem, proto projekty dotahujeme, proto jsou e-shopy našich klientů úspěšné.

Ze života naší firmy

A to jsme my.
Nevynecháme žádnou konferenci.
V kanceláři to není jen o počítači.
Vždy je
důvod
k oslavě.
2x ročne spolu na hory? Bez toho to nejde.
Znáš Internet Marketing Sraz

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Onlajnov je neotřelá edukativní akce pro e-shopaře, marketéry, manažery i studenty.
Hlavní slovo v Onlajnově mají řečníci s bohatou praxí, kteří Vám rádi předají své know-how.
V Moravskoslezském kraji je málo míst, kde můžete pravidelně čerpat prověřené marketingové,e-shopařské a podnikatelské know-how. Onlajnov to mění! Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2023 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.