Potřeby a cíle

  • Modernizace grafického vzhledu
  • Responzivní řešení
  • Pružnější technická podpora
  • Kontrola PPC kampaní

Projekt, při kterém se společnými silami podařilo ze základního řešení vybudovat e-shop s měsíčním obratem více než 2 miliony korun. Internetový obchod je využíván také velkoobchodně jako B2B portál. Umožňuje proto odběratelům například generovat ceníky v PDF či objednávat podle čárového kódu.

Optimus PRO
21+
Počet modulů
  • Platební brána PayU
  • analytické a měřící nástroje

Projektové speciality

Velkoobchodní prodej

Dobré obaly slouží kromě prodeje koncovému zákazníkovi také jako velkoobchod. Aby byl velkoobchodní prodej co nejjednodušší, je možné nakupovat rychlým zadáním kódu zboží.

Automatická segmentace zákazníků

Na základě objednávek umí internetový obchod automaticky rozřazovat zákazníky do různých skupin. Dobré obaly tuto funkčnost využívají zejména k personalizaci marketingových aktivit.

Nedávno koupené

Uživatelé přehledně vidí naposledy koupené zboží. Internetový obchod k němu jednoduše přidá výrazný štítek. Zákazníci, kteří provádějí opakované prodeje, si tak nemusí přesně pamatovat, které zboží kupují.

Platební brána PayU

Standardně používají e-shopy 3IT platební bránu GoPay. Dobré obaly však potřebovaly implementovat PayU. Za pár hodin bylo hotovo.

Dny dopravy zdarma

Doprava zdarma je skvělý marketingový nástroj. Toho si jsou vědomi i v Dobrých obalech. Společně jsme proto vymysleli funkci, která jednoduše vypne účtování dopravy. Informace se automaticky projeví v nákupním procesu, bannerech i v XML feedech pro porovnávače zboží.

Naše úsilí

0
Projektových požadavků
0
Hodin práce
0
Vypitých káv

Očima klienta

Náš internetový obchod funguje zcela bez problémů. Cítíme stálou technickou podporu ze strany 3IT a využíváme každou nabídku na zdokonalení. Ve srovnání s předchozím dodavatelem je služba společnosti 3IT naprosto dokonalá. Kdykoli spolu totiž můžeme konzultovat problémy a jejich řešení k naší spokojenosti přicházejí vždy velmi rychle.

Igor Smetka, jednatel
Profesionalita
Znalosti
Lidskost
Komunikace
Celkový dojem
Spuštěno
říjen 2015
Cena projektu
140 000 Kč +
Návratnost investice
5 měsíců

Zaujali jsme vás?

Pojďme se sejít a popovídat si o možnosti vzájemné spolupráce.
Úplné kontaktní údaje

Pořád se něco děje

E-commerce měsíčník

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 3IT úspěšný eshop s.r.o. 2019 - všechna práva vyhrazena