Rok s IM srazy

Office manažerka Miluše Koštialiková
Miluše Koštialiková
2 minuty čtení

Bylo to loni v zimě. Jednou při našich klasických procházkách po budově se mě Michalis zeptal: “Líbilo by se ti pořádat jednou měsíčně takové menší konference z e-commerce světa?” A pak se rozjelo mírné šílenství, kdy jsme jeden měsíc přijali výzvu od Kuby Čižmáře a druhý už pořádali náš první Internet Marketing sraz. 

IM sraz je komunitní setkání lidí z Ostravska. Hlavním cílem je vzájemná pomoc a sdílení zkušeností nejen e-shopařů a marketérů. Akce jsme se ujali společně s kluky z Placement.cz. Pořádat eventy je můj koníček a úkoly jsme si v týmu rozdělili. Michalis si vzal na starost sehnání řečníka, Kuba propagaci na Facebooku a já vše ostatní okolo. 

Prvním cílem byl úkol trošku refreshnout celý koncept. Domluvili jsme se s grafikem, který vypracoval novou identitu, logo a barvy. S Michalisem jsme objeli celou Ostravu, navštívili kolem deseti podniků a hledali ty správné prostory pro náš sraz. Vybrali jsme si tehdy nový moderní podnik s vlastním projektorem a plátnem. Přímo v centru Ostravy u řeky Ostravice. Vše vypadalo, že hned první sraz klapne na 100 %! Avšak co se nestalo… Paní provozní nám při schůzce dva dny před srazem oznámila, že tam bude kromě nás ještě jedna oslava narozenin, že k projektoru nemají ovladač a plátno nejde rozbalit, zda to prý nevadí… No co myslíte? Avšak na zoufání nebyl čas a do deseti minut jsme měli domluvené jiné prostory (včetně plátna s projektorem), které se staly naším domovem na celý další rok. Příjemnou kavárnu v centru Ostravy – Polo Caffé.

Nebylo to však naposled, co jsme řešili krizovku. Nicméně jsme sehraná banda a vše se vždycky vyřešilo. Ať už šlo o zapomenutý HDMI kabel k projektoru, nesložitelné plátno či o bolavé zuby jednoho řečníka. 

Následně jsme spustili nový web a zahájili tradici živého vysílání. V současnosti stále pracujeme na posunu IM srazu kupředu. Vybíráme řečníky tak, abychom střídali technická i více marketingová témata. Budujeme ostravskou komunitu e-commerce, pravidelně se setkáváme, máme za sebou 11 srazů a pořád nás to baví!

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.