Služby

Roky zkušeností s vývojem e-shopů od A do Z, desítky konferencí a workshopů a stovky konzultací nám umožnily získat komplexní znalosti v oblasti internetového podnikání. Díky tomu jsme připraveni vám pomoci v rámci nadstandardních služeb.

Můžete se na nás obrátit jak v rámci přípravy předimplementační fáze, tak kdykoli v rámci konzultací pro vývoj a vylepšení vašeho stávajícího řešení.

Předimplementační fáze v rukou 3IT odborníků

Předimplementační fáze tvorby e-shopu na míru je absolutně klíčová pro úspěšnost celého projektu. Níže naznačená ukázka jednotlivých prací je orientační. Každý e-shop, klient, si žádá specifický přístup. Naším cílem je vytvořit Vám úspěšný e-shop. Ten můžeme společně navrhnout jen za pomocí precizní přípravy, postavené na odborných znalostech, zkušenostech a analýzách.

Workshop
vstup do projektu

Analýza
konkurence

Analýza
stávajících uživatelů

Uživatelský
výzkum

Definice cílových skupin
a uživatelské scénáře

Analýza
klíčových slov

Návrh obsahové
a komunikační strategie

Příprava
wireframů

Základní copywriting
pro wireframy

Příprava
grafického návrhu

Naše další služby

Rádi Vám pomůžeme i v rámci e-commerce projektu, který není postaven na našem řešení. Máte již předimplementační fázi za sebou nebo vlastníte již spuštěný projekt, a přesto cítíte, že byste v některé z oblastí vašeho internetového podnikání potřebovali pomoci? Rádi vám pomůžeme. Poskytneme rady ohledně marketingu, procesního řízení, vypracujeme analýzy a navrhneme řešení, které pro vás bude ideální. Pokud je již před vámi implementační fáze projektu, můžeme vám zajistit odborný technický dohled a tvorbu technické specifikace.

Roadmapping

Stojíte před velkým rozhodnutím jakou cestou se vydat. Má pro Vás smysl investovat do nového řešení statisíce nebo miliony? Jaká bude návratnost této investice, a potřebujete ji vůbec? Za pomocí workshopu zvaného Roadmapping společně rozklíčujeme Vaše potřeby, dostaneme Vás za hranice profesionální slepoty a odhalíme hlavní potřeby projektu, často i Vaší celé firmy.

Roadmapping

Ecommerce konzultace

Potřebujete svůj online projekt posunout, jste ve slepé uličce nebo si nejste něčím jisti? Instantní rady a univerzální postupy od nás nečekejte. Ponoříme se společně s Vámi do řešené situace, zjistíme přesahy daného problému do dalších oblastí a pomůžeme Vám navrhnout optimální řešení.

Ecommerce konzultace

Technický dozor - supervize

Vyvíjíte nebo redesignujete právě svůj e-shop? Nejste si jisti, zda dodavatel (implementátor) dělá svou práci dobře? Pozvěte si nás jako nezávislý technický dozor. Nebudeme během implementace na straně dodavatele, ale ani na Vaší straně. Odborným technickým dozorem budeme pomáhat kontrolovat, řídit a usměrňovat projekt tak, aby dosáhl zdárného cíle.

Technický dozor - supervize

On-page SEO analýza

Pojďme spolu odhalit největší nedostatky Vašeho online projektu z pohledu on-page SEO. Každý projekt může během svého života vlivem práce s obsahem a úprav systému obsahovat nějaké SEO prohřešky. Odhalme je spolu.

On-page SEO analýza

Přemýšlíte o změně? Kontaktujte nás

jednatelé společnosti

Buďte v obraze

Onlajnov

Onlajnov

Spolupořádáme sérii e-commerce konferencí s názvem Onlajnov. Přinášíme do Ostravy zajímavé řečníky z oblasti e-commerce, marketingu a podnikání a pomáháme tak udržovat i vzdělávat komunitu e-shopařů v našem kraji.
Buďte u toho.
Novinky

Newsletter

První středa v měsíci znamená zkoušku sirén. A taky 3IT newsletter plný novinek a tipů ze světa online podnikání, které pro Vás připravujeme již několik let. Buďte v obraze a sledujte náš e-commerce e-mailový měsíčník.
Kdy: První středy v měsíci
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zajímají Vás informace pod pokličkou?

Sledujte nás na sociálních sítích
Dočetli jste se až sem a nenašli jste co potřebujete?
3IT úspěšný e-shop s.r.o
Nad Porubkou 2353, Ostrava-Poruba, +420 602 449 719
© 2024 3IT úspěšný e-shop s.r.o
Všechna práva vyhrazena.